حل کننده پی
Products
[[TD-Hot Products]]

Le PTFE به نوعی پلاستیكی به همراه دارد

حل کننده پی | Updated: Aug 06, 2018


Le téflon est le plus lourd des plastiques. این پل بزرگ دارای دمای آب (-250 تا 260 درجه سانتیگراد) است، دمای پایداری آن بسیار بالاست، از ویژگی های خاصی از دیجیتال می توان به مواردی چون خودکار سازی و ضد عفونی کننده ها، استفاده از نرم افزارهای بدون راننده اشاره کرد.

در عین حال، ضد خوردگی، ضد خوردگی، ضد خوردگی، ضد لرزش و ضد خوردگی می گوید که از نظر خوردگی، رطوبت، رطوبت و رطوبت زیاد است. به منظور رعایت قوانین و مقررات، قوانین و مقررات مربوط به رعایت قوانین و مقررات مربوط به تقطیر و تقسیم بندی مواد ضد خوردگی، قوانین و مقررات مربوط می شود.

در صورت تمایل می توانید رولتینگ اتوماتیک، بخش های پیستون، اتصالات و اتصالات داخلی را در اختیار شما قرار دهید. L'auto-lubrification به شما اجازه می دهد که با استفاده از تکنولوژی های مختلف و با استفاده از تکنولوژی های مختلف.

En ce qui concerne les appareils électroniques، ilement principalement utilisé pour fabriquer diver fils et câbles، des électrodes de batterie، desééparateurs de batterie، des cartes de circuit imprimé، و غیره

برای استفاده از این ابزارها، از ابزارهای مختلف استفاده کنید و از ابزارهای مختلف استفاده کنید و از ابزارهای کاربردی استفاده کنید و از امکانات آن بهره ببرید و از امکانات و قابلیت های این نرم افزار بهره مند شوید. نخستین فیلمهای تلویزیونی، فیلمهایی از قبیل فیلمبرداری، فیلمبرداری، فیلمبرداری و کارتونها را در اختیار شما قرار می دهد. این کار را برای شما انجام می دهیم.


 • مشخصات شرکت
  حل پی در نوامبر 2010 تولید کننده حرفه ای و پیشرفته از پی (PI) و محصولات خود را با نام "طلایی پلاستیکی" است. حل کننده پی یکی از تولید گرمانرم پلی، گرما سخت پی, پودر پی، پی پالت، مایع پی، پی مشخصات، ذرات پی، پی داده شده، فوم پلی است ، پلی رزین پوشش پی پی مواد پلی کریستال مایع تراز عامل و غيره. ترموپلاستیک پلی کارخانه شرکت عمده فروشی, فروش, محصولات. پی پی حل انواع پلاستیک های مهندسی با کارایی بالا است. این نه تنها عالی حرارتی مکانیکی دی الکتریک پايداري مقاومت خوردگي و عملکرد ضد اشعه است، اما همچنین ماشینکاری خوب. آن از طریق روش های مختلف مانند مانند قالب تزریق اکستروژن و ریخته گری شکل....
 • Product Category
 • تماس با ما
  Address:اتاق 1401، شبه جزیره بین المللی عمارت، شهر Jiande، 311600 استان ژجیانگ، چین
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093