حل کننده پی
Products
محصولات ویژه

معرفی پی

حل کننده پی | Updated: Sep 15, 2014

پی های معطر (پی، مراجعه کننده به عنوان پی)، یکی از بهترین ویژگی های جامع از مواد آلی پلیمری، آن ویژگی مقاومت در برابر خوردگی مقاومت خستگی مقاومت در برابر دمای بالا مقاومت به سایش مقاومت به ضربه تراکم کم سر و صدای کم عمر طولانی و عملکرد عالی در دمای بالا و پایین (-269 ℃ ~ 280 ℃ طولانی بدون تغییر شکل); دمای تجزیه حرارتی می تواند تا ارتفاع 600 ~ سانتیگراد است جایی که یکی از پایداری حرارتی پلیمر در رقم بالا، نه شکننده شکستگی در-269 ℃ در هلیوم مایع. این به طور گسترده ای استفاده شده است در هوا و فضا، حمل و نقل هوایی، فضا، خودرو، ریز الکترونیک فناوری نانو کریستال مایع جداسازی غشا لیزر برقی پزشکی تجهیزات پردازش مواد غذایی و زمینه های دیگر از پیشرفته فن آوری معروف به "حل مشکل".

پی معطر پلیمر هتروسيليك ساختار مولکولی ترکیبات حاوی imide گروه نام انگلیسی پی (PI)، می توان به PI و PI و imide بنزن محلول پلی آمید (PAI) و بليسترس نفت تقسیم imide (پی) 4. پی یکی از بهترین ویژگی های جامع از پلیمر آلی مواد درجه حرارت بالا تا 400 ℃ محدوده دما استفاده طولانی مدت از-200 ℃ ~ 300 ℃، هیچ نقطه ذوب آشکار است، عملکرد بالا عایق. علاوه بر این، پی به عنوان نوع خاص مهندسی مواد، استفاده شده است به طور گسترده در حمل و نقل هوایی هوافضا ریز الکترونیک فناوری نانو کریستال مایع, جداسازی غشا زمینه لیزر همه کشورها در تحقيق و توسعه و بهره گیری از پی در قرن بیست و یکم شامل یک امیدوار کننده ترین پلاستیک های مهندسی.

پی حل است نوع عملکرد گرمانرم مهندسی پلاستیک، نه تنها است دی الکتریک مکانیکی, حرارتی بسیار عالی، مقاومت در برابر خوردگی و ضد تابش عملکرد، اما همچنین نمایشگاه عملکرد پردازش حرارتی، گرم قالب اکستروژن و ریخته گری و تزریق روش استفاده کنید.

پی حل می شود اتیلن با فیبر شیشه و فیبر کربن و گرافیت, PTFE (PTFE) کامپوزیت، قابل توجهی بهبود خواص مکانیکی مواد پلیمری و خود روغن کاری و سایش مقاومت خواص.

حل کننده پی می توان به فیلم ساخته شده است، همچنین می تواند به عنوان محرمانه قطعات لوله و مفتول و ساختار پیچیده مانند چرخ دنده، بلبرینگ، آب بندی حلقه و اتصال تولیدات. ایده آل مواد جایگزین فلز، رزین های گرما سخت و سرامیک، گرمانرم دمای پایین و سخت ترین گرما درمان polyimides در شرایط خاص.

Jiande شهر حل پی شرکت تولید ltd. است نوع عملکرد مهندسی پلاستیک نه تنها عالی حرارتی و مکانیکی و دی الکتریک و پايداري، عملکرد تابش مقاومت و ضد خوردگی، اما همچنین نمایشگاه عملکرد عالی در ماشینکاری، قالب اکستروژن ریخته گری و تزریق روش پردازش استفاده می شود. اما نیز با فایبر گلاس (GF)، فیبر کربن (CF)، پلی تترافلوئورواتیلن (PTFE)، گرافیت کامپوزیت دی سولفید مولیبدن تا خواص مکانیکی بهبود خواص مکانیکی مواد پلیمری کامپوزیت و روغن کاری خود بالا مقاوم در برابر سایش. به طور گسترده ای استفاده شده است در هوا و فضا کشتی سازی الکترونیک خودرو الکتریکی مواد شیمیایی و تجهیزات، ماشین آلات دقیق و غیره...


 • مشخصات شرکت
  حل پی در نوامبر 2010 تولید کننده حرفه ای و پیشرفته از پی (PI) و محصولات خود را با نام "طلایی پلاستیکی" است. حل کننده پی یکی از تولید گرمانرم پلی، گرما سخت پی, پودر پی، پی پالت، مایع پی، پی مشخصات، ذرات پی، پی داده شده، فوم پلی است ، پلی رزین پوشش پی پی مواد پلی کریستال مایع تراز عامل و غيره. ترموپلاستیک پلی کارخانه شرکت عمده فروشی, فروش, محصولات. پی پی حل انواع پلاستیک های مهندسی با کارایی بالا است. این نه تنها عالی حرارتی مکانیکی دی الکتریک پايداري مقاومت خوردگي و عملکرد ضد اشعه است، اما همچنین ماشینکاری خوب. آن از طریق روش های مختلف مانند مانند قالب تزریق اکستروژن و ریخته گری شکل....
 • Product Category
 • تماس با ما
  Address:اتاق 1401، شبه جزیره بین المللی عمارت، شهر Jiande، 311600 استان ژجیانگ، چین
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093