حل کننده پی
Products
محصولات ویژه

شکل محصول پی گرمانرم

حل کننده پی | Updated: Sep 15, 2014

فیلم پلاستیکی پودر پوشش و فیبر پشتیبانی فیلم مناسب برای قالب گیری و ریخته گری لمینت الکتریک و ژاکت تحت فشار سیم، برق در پوشش و پوشش های محافظ و چسب. وجود پیش ساخته مشخصات کلی پی imidization کامل، ماشین پردازش به اجزای مختلف می توانید استفاده کنید.

گرمانرم پلی آمید لاک را تامین، با زخم با استفاده از پی رنگ اسید در پوشش های حفاظتی و الکترونیکی و طول فیبر قبل از قالب گیری پردازش مورد نیاز در imidization حرارتی پوشش یا سیم پیچ بلند فیبر پلی به ميانجی اسید پلی آمید.

ترموپلاستیک پلی نیز می تواند به prepreg فیبر کربن ساخته شده به تولید مواد پیشرفته و کامپوزیت. نوع داغ پی محصولات "خشک" prepreg روبان های گرما نرم و prepregs مرطوب است. این محصولات در حال تولید مواد کامپوزیت است از مخلوطی از پی توسط حرارت به رزین پی شبکه تشکیل شده است.


 • مشخصات شرکت
  حل پی در نوامبر 2010 تولید کننده حرفه ای و پیشرفته از پی (PI) و محصولات خود را با نام "طلایی پلاستیکی" است. حل کننده پی یکی از تولید گرمانرم پلی، گرما سخت پی, پودر پی، پی پالت، مایع پی، پی مشخصات، ذرات پی، پی داده شده، فوم پلی است ، پلی رزین پوشش پی پی مواد پلی کریستال مایع تراز عامل و غيره. ترموپلاستیک پلی کارخانه شرکت عمده فروشی, فروش, محصولات. پی پی حل انواع پلاستیک های مهندسی با کارایی بالا است. این نه تنها عالی حرارتی مکانیکی دی الکتریک پايداري مقاومت خوردگي و عملکرد ضد اشعه است، اما همچنین ماشینکاری خوب. آن از طریق روش های مختلف مانند مانند قالب تزریق اکستروژن و ریخته گری شکل....
 • Product Category
 • تماس با ما
  Address:اتاق 1401، شبه جزیره بین المللی عمارت، شهر Jiande، 311600 استان ژجیانگ، چین
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093