حل کننده پی
Products
محصولات ویژه

روش سنتز پلی

حل کننده پی | Updated: Sep 15, 2014

پی tetracid Dianhydride و diamine در پلیمریزاسیون، سنتز اصلی یک گام method、two گام method、three گام روش و روش رسوب فاز گاز تشکیل شده است.

(1) روش یک مرحله. یکی از روش های گام Dianhydride و diamine به طور مستقیم پی در بالا نقطه جوش حلال داده شده نه از polyamic اسيد سنتز مستقیم از پلی imide آبی است. شرایط واکنش این روش خیلی بیشتر از عملیات حرارتی متوسط بود، کلید برای انتخاب یک حلال مناسب است. افزایش جرم مولکولی نسبی پلیمر باید سعی کنید برای حذف رطوبت. معمولا با آب azeotropic آب تولید شده، حذف و یا اسید polyamic با ایزوسیانات جایگزین diamine نمک و تولید تحت درجه حرارت بالا و فشار polymerization.the کنترل فرآیند این روش است هنوز به کامل شود و عملی قدم به جلو.

(2) روش دو مرحله. روش دو مرحله Dianhydride و diamine پیش ساز اسید polyamic با گرم کردن یا روش های شیمیایی و cyclodehydration Intramolecular از پی گیری به دست آمده است. روش شیمیایی imidization dehydrating عامل اسید پلی آمید، پلی تولید cyclization شیمیایی حاوی تعداد زیادی از imides های مختلف. آماده پی و پی آماده روش حرارت خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت هستند، به خصوص حلقه isoimide پایداری حرارتی کم و واکنش شیمیایی بالا. عامل کم آبی مختلف، متفاوت cyclization محصول imine / نسبت isoimide می شود فکر بسیار ناپایدار به tautomeric ایجاد می شود. دو مرحله بالغ، اما راه حل polyamic اسید پایدار است، آن بسیار تجزیه رخ می دهد در طول ذخیره سازی، بنابراین polyamic آلکیل اسید استر روش پلی آمید اسید silyl استر روش بهبود روش حساس به رطوبت, به نظر می رسد. یکی دیگر از پلی استر پلی آمید، است نسبتا پایدار پلیمر جامد یا راه حل برای ذخیره سازی طولانی مدت فرم. بالا جرم مولکولی نسبی از پلی استر معمولا معطر diacid diester گليسيريدها، وی تشکیل شده است، راه حل polycondensation یا مهر و موم پایان پلیمریزاسیون با diamine معطر آماده است. پلی استر گرما یا imidized پی را در واکنش های کاتالیز توسط پایگاه های آلی اما ترکیب مولکولی کوچک کردن الکل یا آلفا الفین به جای آب رخ داده است. محلول پلی استر ميانجی در اسید polyamic محلول مشترک حلال های آلی با کم نقطه جوش مانند كلرومتان چهار اکسیژن furan غلظت بالا راه حل می تواند به دست آورد و با استر می کند ساختار پلی استر با خواص مختلف را می توان تغییر و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای استحکام بالا و مدول بالا مواد روش معمولی برای سنتز پلی است. اما بیشتر بهینه سازی فعالیت های واکنش imidization و کم، پیچیده فرایند بالا هزینه، ساخت.

روش سه مرحله. گام سوم روش است polyisoimide به دست آوردن روش پی از طریق. Polyisoimide پایدار ساختار، به عنوان ماتریس پی اولین عملیات حرارتی آب و کم مولکولی مواد دیگر، به راحتی ناهمگن به imide، خارج و عملکرد عالی از پی را می توانید. Polyisoimide اسید پلی آمید در عامل کم آبی و کم آبی و cyclization و به, و سپس در نقش کاتالیزور isomerization اسید یا قلیایی مانند پی، واکنش isomerization به راحتی در دمای بالا تشکیل شده است. Polyisoimide


یک جفت: هدف اصلی از PI

بعدی: معرفی پی

 • مشخصات شرکت
  حل پی در نوامبر 2010 تولید کننده حرفه ای و پیشرفته از پی (PI) و محصولات خود را با نام "طلایی پلاستیکی" است. حل کننده پی یکی از تولید گرمانرم پلی، گرما سخت پی, پودر پی، پی پالت، مایع پی، پی مشخصات، ذرات پی، پی داده شده، فوم پلی است ، پلی رزین پوشش پی پی مواد پلی کریستال مایع تراز عامل و غيره. ترموپلاستیک پلی کارخانه شرکت عمده فروشی, فروش, محصولات. پی پی حل انواع پلاستیک های مهندسی با کارایی بالا است. این نه تنها عالی حرارتی مکانیکی دی الکتریک پايداري مقاومت خوردگي و عملکرد ضد اشعه است، اما همچنین ماشینکاری خوب. آن از طریق روش های مختلف مانند مانند قالب تزریق اکستروژن و ریخته گری شکل....
 • Product Category
 • تماس با ما
  Address:اتاق 1401، شبه جزیره بین المللی عمارت، شهر Jiande، 311600 استان ژجیانگ، چین
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093