حل کننده پی
Products
محصولات ویژه

روند توسعه پی

حل کننده پی | Updated: Sep 15, 2014

پی به عنوان مواد پلیمری امیدوار کننده به طور گسترده ای، مورد استفاده در مواد عایق شناخته شده است و ساختار مواد در حال رشد است. فقط یکی از چهره های برجسته در مواد کاربردی برش، پتانسیل آن هنوز در حفاری است. اما دلیل اصلی این است که پس از 40 سال از توسعه است نه هنوز تبدیل به انواع بیشتری، در مقایسه با پلیمرهای دیگر، هزینه بیش از حد بالا است. بنابراین، یکی از جهت اصلی تحقیقات آینده پی راه هایی برای کاهش هزینه در روش سنتز و پلیمریزاسیون منومرهای پیدا کردن است.

پی به عنوان مهندسی ویژه رزین عملکرد جامع به تدریج به رسمیت شناختن به دست آورده است و در بسیاری از زمینه استفاده شده است. اعم از نظامی یا غیر نظامی برنامه های کاربردی بسیار گسترده است در برخی از کشورهای پیشرفته دوز در رشد سریع در سال پس از سال است. اما در چین در مرحله کنونى عمدتا مورد استفاده در ارتش است، غیر نظامی به تازگی آغاز شده، بازار بالقوه عظیم است.

دلایل برای محدود کردن توسعه پی

· بالا پردازش درجه حرارت قالب شرایط بالا مورد نیاز برای تجهیزات ریخته گری

· قيمت گران, بسیاری از شرکت ها با توجه به هزینه های تولید بالا و رها کردن استفاده از

· داخلی پی کیفیت پایدار، نوسان است

· آگاهی از پی نیست، نمی دانم چگونه به استفاده و استفاده از منطقه

جهت آینده توسعه

• بهبود عملکرد مواد پی

· بهبود فرآیند ماشینکاری، به دنبال روش های شکل دهی جدید

· برای کاهش هزینه مواد پی گسترش استفاده از

تحقیقات بیشتر در مورد پی

· مواد کاربردی


 • مشخصات شرکت
  حل پی در نوامبر 2010 تولید کننده حرفه ای و پیشرفته از پی (PI) و محصولات خود را با نام "طلایی پلاستیکی" است. حل کننده پی یکی از تولید گرمانرم پلی، گرما سخت پی, پودر پی، پی پالت، مایع پی، پی مشخصات، ذرات پی، پی داده شده، فوم پلی است ، پلی رزین پوشش پی پی مواد پلی کریستال مایع تراز عامل و غيره. ترموپلاستیک پلی کارخانه شرکت عمده فروشی, فروش, محصولات. پی پی حل انواع پلاستیک های مهندسی با کارایی بالا است. این نه تنها عالی حرارتی مکانیکی دی الکتریک پايداري مقاومت خوردگي و عملکرد ضد اشعه است، اما همچنین ماشینکاری خوب. آن از طریق روش های مختلف مانند مانند قالب تزریق اکستروژن و ریخته گری شکل....
 • Product Category
 • تماس با ما
  Address:اتاق 1401، شبه جزیره بین المللی عمارت، شهر Jiande، 311600 استان ژجیانگ، چین
  Tel: +86-571-64537063
  Fax: +86-571-64537093